♥ | MiLey CyRus Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | MiLey CyRus Fan CLub © 2009 | ♥

♥ | MiLey CyRus © 2009 | ♥

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Brad Pitt ve Angelina ?!

YazarMesaj
GuLcE
Miley Cyrus Fan Özel Üyesi
Miley Cyrus Fan Özel Üyesi
GuLcE

Rep : 0

Brad Pitt ve Angelina ?! Empty
MesajKonu: Brad Pitt ve Angelina ?!   Brad Pitt ve Angelina ?! EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:55 pm

Hollywood'un en gözde çifti Angelina Jolie ile Brad Pitt'in mutlulukları üzerinde kara bulutların dolaştığı hatta evlerini ayırdıkları bile söylenmişti. Ama Angelina Jolie öyle açıklamalarda bulundu ki dedikodular bir anda sona erdi.

İngiliz OK dergisine konuşan güzel oyuncu, sevgilisi Brad'i överek, " O çok şaşırtıcı biri... Kendini gerçekten babalığa adadı. Her sabah onunla uyandığım ve dünyadaki en favori kişiyle yaşadığım için şükrediyorum. Onsuz bir hayatı düşünemiyorum" dedi.

Brad Pitt'in kendisini güvende hissettirdiğine de değinen Jolie şunları söyledi: "Doğru insanla karşılaştım. Onsuz olmaktan hoşlanmıyorum ve artık yalnız kalmayı sevmiyorum. Evet evde 6 çocukla yaşamak tam bir kaos ama biz o kaos içinde yaşamayı seviyoruz. Odamıza kapanıp kapıyı kilitlesek bile çocuklar kapıyı çalıyor. Ama bu çok komik ve sevgi dolu..."

Brad Pitt ve Angelina ?!
1 sayfadaki 1 sayfası