♥ | MiLey CyRus Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | MiLey CyRus Fan CLub © 2009 | ♥

♥ | MiLey CyRus © 2009 | ♥

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selena Gomez Wizards of Waverly Place bırakacak

2 posters
YazarMesaj
DammY
●●Emektar Mileyci Üye●●
●●Emektar Mileyci Üye●●
DammY

Rep : 0

Selena Gomez  Wizards of Waverly Place bırakacak Empty
MesajKonu: Selena Gomez Wizards of Waverly Place bırakacak   Selena Gomez  Wizards of Waverly Place bırakacak EmptyPtsi Haz. 22, 2009 5:53 pm

selena o dizinin geleceğine bir faydası olmadığını söylüyor

Translate çevrimi:

Waverly Yeri tatlım Selena Gomez Of Wizards bu onun geleceği için büyük umut-kapatma televizyon söylüyor!

Dedi ki, "Bu son dizi öyle olacak düşündüğünüz NY Post söyler. Bir Natalie Portman çekmek amacıyla olacak," Bu onun hayali okul Northwestern Üniversitesi ekledi.

Şimdi iyi haber: Gomez açıkça o süre filmi filmler çalışırken onu eğitime devam etmek istiyorsanız yapmaya devam ediyor! Ise Star Wars çekim "Natalie Harvard gitti. Ben nasıl yaptığını bilmiyorum. Ben de onunla birlikte öğle yemeği için ve ona sor o stresi bir grup gibi orada görünüyor istiyorsanız," Selena itiraf.

Ne fanlar yapacak? Merak etmeyin, seni soğutmak istiyorum değildir!

"Yavaş yavaş bu geçiş yapmak olacak," Gomez söyledi. "Ben hemen çünkü hedef kitlesi benim için ve bana büyük olması o yolu çizelgeleri kapalı, bir şeyler yapmak gideceğim değilim."

Sizin yorumlar bölümünde söylüyorlar mı: Size Selena Gomez Wizards Waverly yeri terk görmek için üzücü olacak mı?

En son DammY tarafından Ptsi Haz. 22, 2009 5:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
GuLcE
Miley Cyrus Fan Özel Üyesi
Miley Cyrus Fan Özel Üyesi
GuLcE

Rep : 0

Selena Gomez  Wizards of Waverly Place bırakacak Empty
MesajKonu: Geri: Selena Gomez Wizards of Waverly Place bırakacak   Selena Gomez  Wizards of Waverly Place bırakacak EmptyPtsi Haz. 22, 2009 5:56 pm

oo hhayır bırakmasın ya çok üzlürüm o bir melekti Sad Mad

Selena Gomez Wizards of Waverly Place bırakacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus ? Selena Gomez ?
» Selena ve Taylor
» SELENA ve DEMİ'nin cep teli
» Selena ve demi partide!